13 - 19. 06. 2022

INTENCJE MSZALNE
PONIEDZIAŁEK 13.06.2022

 godz. 17:00

1) + Zofia w 4 rocz. śm. Lucjan STOLARSCY.

2) + Ryszard STOLARSKI – od córki Anety z mężem i dziećmi.

 

 godz. 17:30

1) + Grzegorz GARAS – od kolegi Andrzeja z Kromołowa.

2) + Krystyna GZIĘŁO – od brata Ryszarda z Lidią.

 WTOREK 14.06.2022

 godz. 17:00

 1) + Mateusz CHOLEWKA – od rodz. Marek i Zięba.

 2) + Bożena KĘPKA – od męża Janusza.

 

godz. 17:30

1) + Zofia Figiel – od Stanisława Jakóbczaka.

2) + Zbigniew KOWALCZYK – od matki chrzestnej z rodz.

ŚRODA 15.06.2022

 godz. 17:00

+ Krystyna Adolf ADAMUS i zm. z rodz. Adamus, Jan Julianna GIESZCZYK, Alina Stanisław Jan CHMIELEWSCY.

+ Jadwiga Stanisław GOŁUCHOWSCY – od córki z rodz.

+ Salomea JANOSKA – od Uczestników Pogrzebu.

+ Tadeusz BORYSIEWICZ – od Uczestników Pogrzebu.

+ Stanisław PISARSKI – od Uczestników Pogrzebu.

+ Mateusz CHOLEWKA – od Uczestników Pogrzebu.

+ Wiesław LANGNER – od Joanny i Mirosława Marczyk.

+ Aleksandra GUMUŁKA – od pracowników Przychodni Zdrowia w Kromołowie.

+ Anna MIKODA – od sąsiadki Janiny Rachtan.

+ Jan BĘDKOWSKI – od Uczestników Pogrzebu.

+ Edward FIGIEL – od brata Stanisława.

+ Jerzy MĘCIK – od szwagierki Jadwigi Skipirzepa z rodz.

+ Tadeusz MYGA – od Doroty Tuora z rodz.

+ Aleksandra SŁABOŃ – od sąsiadów z ul. Winnej i Doroty Pytlik.

+ Anna SUROWIEC – od córki Barbary z mężem.

+ Janina CUPIAŁ – od Zakładu Pogrzebowego Magnolia.

CZWARTEK 16.06.2022

BOŻE CIAŁO

  godz. 8:30 z procesją eucharystyczną

 ZA PARAFIAN

 

godz. 11:30

+ Antonina CZERNEK – od wnuka Pawła z rodz.

 

godz. 17:00

+ Karolina w rocz. śm. Helena Bożena Józef Jerzy Michał PERKOWSCY.

PIĄTEK 17.06.2022

 godz. 17:00

+ Zbigniew KOWALCZYK w 1 rocz. śm.

+ Jan w 6 rocz. śm. Halina Marianna Roman LANGNER, Eugenia Leon POLEWCZAK,

+ Marta i Wiktorek SOWIŃSCY – od brata Marcina.

+ Maciej SIERECKI – od teściowej Jolanty.

+ Tadeusz BORYSIEWICZ – od Uczestników Pogrzebu.

+ Mateusz CHOLEWKA – od Uczestników Pogrzebu.

+ Wiesław LANGNER – od Mariusza Jurczyka z rodz.

+ Anna MIKODA – od Grażyny i Jerzego Surowiec z rodz.

+ Jan BĘDKOWSKI – od Uczestników Pogrzebu.

+ Jerzy MĘCIK – od pracowników Przychodni Zdrowia w Kromołowie.

+ Tadeusz MYGA – od obsługi przy SP nr 13 w Zawierciu.

+ Aleksandra SŁABOŃ – od Józefy Bielak z rodz.

+ Anna SUROWIEC – od wnuczki Marzeny z mężem i prawnukami.

+ Janina CUPIAŁ – od sąsiadów Zając i Kustra.

+ Józefa MAKIEŁA – od Uczestników Pogrzebu.

+ Halina LABER – od Uczestników Pogrzebu.

SOBOTA 18.06.2022 

 godz. 8:00

+ Henryk i Franciszek POŚPIECH w rocz. śm.

 

godz. 17:00 

Władysława w 75 rocz. urodzin, z podziękowaniem Bogu i M.B za przeżyte lata, z prośbą o Boże błog, zdrowie i siły na każdy kolejny dzień.

NIEDZIELA 19.06.2022

   godz. 8:30

+ Antonina Szczepan Antoni WOLNY, Stanisława WRONA, Jan SZCZYRBA, Kazimierz Halina LABER – od córek z rodzinami.

 

godz. 11:30

ZA PARAFIAN


godz. 17:00

+ Antoni BŁASZCZYK w rocz. śm i zm. z rodz. BŁASZCZYKÓW i WALĘGÓW.